Hotel Zamek Ryn ****

Hotel Zamek Ryn ****

Zamek Ryn to 4-gwiazdkowy hotel usytuowany w XIV-wiecznym zamku krzyżackim w miejscowości Ryn. Starannie odrestaurowany zamek położony jest na wzniesieniu pomiędzy jeziorem Ryńskim i jeziorem Ołów. Takie strategiczne położenie było jednym z ważniejszych aspektów czasów, w których został zbudowany. Dzisiaj daje to gościom niepowtarzalne widoki z pokoi i tarasów zamku.

Obiekt znajduje się 3 minuty spacerem od plaży i portu w Rynie, dzięki czemu jest doskonałym miejscem dla grup, które chciałyby także skorzystać z bogatej oferty wodnych atrakcji – rejsów firmowych, regat firmowych, czy też rejsów statkiem.

Hotel oferuje swoim gościom centrum spa. Kierując się siłą natury czterech żywiołów, Spa Księżnej Anny to doskonałe miejsce na wzmocnienie harmonii ducha, ciała i umysłu oraz relaksu, odpoczynku i zabiegów. Dodatkowo spa hotelowe to także centrum fitness, sauny, centrum masażu. W hotelowych gotyckich piwnicach znajduje się klimatycznny basen.

Hotel Zamek Ryn oferuje 350 miejsc noclegowych wkomponowanych w cztery odmiennie zaaranżowane skrzydła Zamku (Rycerskie, Komturskie, Więzienne i Myśliwskie), uroczą i kameralną Willę Pod Zamkiem oraz znajdujący się nad samym jeziorem Gościniec Ryński Młyn.

 

Luksus, połączony z nowatorskimi rozwiązaniami designerskimi to wyjątkowe odzwierciedlenie architektury zamku. Pokoje charakteryzują się eleganckim wystrojem z drewnianymi meblami, który zachwyci największych koneserów.

Hotel Zamek Ryn dysponuje 12 w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić nawet 1000 osób. Ciekawym rozwiązaniem na spotkanie jest skorzystanie z zadaszonego Dziedzińca. Jest to najbardziej reprezentacyjne miejsce hotelu – miejsce spotkań, koncertów i wystaw.

Ilość pokoi: 167
Ilość miejsc: 350
Sale konferencyjne: 12
Atrakcje na terenie hotelu: spa, basen, bilard, port

Strona hotelu: http://www.zamekryn.pl/