Pensjonat Rybaczówka *** Bogaczewo

Pensjonat Rybaczówka ***

W cichej zatoce nad samym jeziorem Bocznym znajduje się Pensjonat Rybaczówka. 3-gwiazdkowy pensjonat położony jest zaraz przy szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Jednak dzięki położeniu w zatoce jest trochę schowany od głównego szlaku wodnego. To czyni go urokliwym, zacisznym i raczej kameralnym miejscem.

Pensjonat prowadzi sympatyczna rodzina co sprawia, że panuje w nim naprawdę gościnna i domowa atmosfera. Można powiedzieć, że każdy czuje się w tym miejscu jak u siebie. Na piętrze do dyspozycji gości znajduje się 12 pokoi urządzonych w stylu rustykalnym. Zaś na parterze znajduje się restauracja z salą kominkową oraz taras z widokiem na jezioro.

Najlepsze ryby na Mazurach

Restauracja Rybaczówka serwuje najlepsze ryby na Mazurach. Podaje się tu ryby z pieca, pieczone, smażone, marynowane, wędzone, a także pyszne dania rybne – pierogi z rybą oraz flaczki z lina. Gatunki, które pojawiają się w restauracji to między innymi: sielawa, okoń, sandacz, lin, szczupak, węgorz. Ryby pochodzą z lokalnych jezior, a niektóre gatunki trzyma się tu na żywo. To kuchnia regionalna i domowa, która zadowoli nawet największych koneserów. Ciekawy jest także wystrój restauracji utrzymany w mazurskim klimacie, z kominkiem w centrum oraz tarasem z widokiem na jezioro.

Położenie nad samą wodą, własna plaża oraz port to znakomite miejsce do wypoczynku nad wodą oraz na wodzie. Jest to idealne miejsce na przystanek podczas rejsów firmowych albo baza na imprezy integracyjne. Bogata oferta sprzętu wodnego do wynajęcia na miejscu spowoduje, że nikt się nie będzie nudził! W tym miejscu możemy zorganizować dla grup motorówki, czy też rejsy statkiem.

Pensjonat Rybaczówka jest także naszą bazą na zimowe imprezy dla firm. W tym miejscu zimą zatrzymuje się Mazurska Sauna, a jezioro Boczne jest idealnym miejscem na zabawy na lodzie. Dzięki temu co roku staramy się przedłużyć sezon, właśnie o miesiące zimowe. Przy odpowiednich warunkach pogodowych i lodowych na jeziorze atrakcji, których można zapewnić jest wiele – bojery, icesurfing, iceboarding, wyprawy quadami po lodzie, wędkarstwo podlodowe etc.

Ilość pokoi: 12
Ilość miejsc: 36
Sale konferencyjne: 1
Atrakcje na terenie pensjonatu: plaża, port

Strona pensjonatu: http://www.rybaczowkamazury.pl/