O firmie i kadrze

O firmie i kadrze - logo Gertis

 „Gertis” – o firmie i kadrze

Biuro Turystyki Aktywnej “Gertis” powstało w 2005 roku z inicjatywy niewielkiej grupy instruktorów i miłośników żeglarstwa. Ze względu na pasję, która nas łączy, udało się od tego czasu wyszkolić na stopnie żeglarskie już ponad 3 tysiące osób oraz organizować dziesiątki wyjątkowych imprez dla firm, dbając przy tym o wysoką jakość. O firmie i kadrze Gertisu mawia się w branży, że jest po prostu najlepsza.

Aktualnie nasze biuro jest jednym za najbardziej rozpoznawalnych organizatorów imprez żeglarskich na Wielkich Jeziorach Mazurskich. Nasza działalność to kompleksowa organizacja turystyki aktywnej na Mazurach. Organizujemy liczne wyjazdy indywidualne, szkolenia żeglarskie oraz imprezy integracyjne dla firm.

„Gertis” w języku staropruskim oznacza “wiatrowskaz“, dawniej umiejscawiany na dachach budynków na Mazurach. Wskazywanie drogi turystom jest zatem naszym głównym celem. Chcemy pokazywać najpiękniejsze zakątki Mazur, z nastawieniem na ciekawą i kreatywną turystykę.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasza firma to sprawdzona grupa młodych i doświadczonych ludzi. Kadra Gertisu liczy ok. 50 osób, są to osoby w różnych grupach wiekowych, którym języki obce nie są obce. Jako jedna z niewielu firm działających w branży żeglarskiej pochodzimy z serca Mazur. Pozwala nam to na zapewnienie pełnej logistyki oraz profesjonalnej obsługi podczas organizacji naszych imprez i wyjazdów o każdej porze roku. Poza tym, jako tubylcy, znamy wszystkie zakątki Mazur, często niedostępne dla zwykłych turystów ;).

Nie jesteśmy bandą starych tetryków nastawionych na zysk, obce nam są również sprawy afer politycznych, podziały społeczne i wszechobecne awantury. Jesteśmy tu aby w pełni korzystać z życia w najpiękniejszym zakątku Polski, czym chętnie podzielimy się z naszymi gośćmi.

kadra Biura Turystyki Aktywnej Gertis

Dlaczego my?

 • Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez dla firm
 • Młoda i pełna energii kadra i sternicy
 • Flota nowoczesnych, komfortowych i bezpiecznych jachtów
 • Mazury to nasz dom, więc ufasz lokalesom
 • Kilka tysięcy w pełni zadowolonych klientów, sprawdź nasze opinie na Facebooku!

Co nas wyróżnia?

 • Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych
 • Akredytacja Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty na kształcenie w zakresie żeglarstwa i sportów motorowodnych
 • Akredytacja International Sailing Schools Association (wystawiamy również certyfikaty ISSA)
 • Upoważnienie Ministerstwa Sportu i Turystyki do egzaminowania na polskie patenty
 • Znak jakości “Produkt Warmia Mazury”
 • Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP w Olsztynie

Zapraszamy do współpracy i kontaktu!

https://www.facebook.com/gertis.obozy.zeglarskie/videos/10156515187099936/