Hotel Masovia *** Giżycko

Hotel Masovia ***

Hotel Masovia to 3-gwiazdkowy hotel usytuowany w samym centrum Giżycka, w najstarszej dzielnicy miasta. Budynek hotelu to piękna i klimatyczna kamienica z XIX wieku. Z hotelu jest niecałe 300 metrów do największego portu w Giżycku – Ekomariny, a tym samym do naszej bazy. Kilka kroków dalej zaś znajduje się piaszczysta plaża miejska, która jest jednym z bardziej popularnych miejsc wypoczynku turystów w Giżycku.

Lokalizacja przy dworcu PKP i PKS to dodatkowy atut Hotelu, ponieważ jest on idealną propozycją dla osób przyjeżdżających do Giżycka innym środkiem transportu niż samochód. Niemniej jednak na terenie hotelu jest także parking. Sam budynek wzniesiony został przez rodzinę Lehmann i przez wiele lat był siedzibą tejże rodziny i ich przedsiębiorstwa. Po II Wojnie Światowej niszczał, potem przeznaczony został na mieszkania komunalne. Dopiero w 2007 roku aktualni właściciele zakupili budynek, otwierając w 2010 roku hotel.

Jest to raczej kameralny i cichy hotel. Traktujemy to jako atut, dlatego też polecamy go małym grupom. Klimat przedwojennej kamienicy, znakomita aranżacja wnętrz oraz dbałość o wszystkie szczegóły architektoniczne powodują, że jest to niebanalne i ciekawe miejsce. Na miejscu poza eleganckimi i komfortowymi pokojami, hotel oferuje znakomitą restaurację oraz dwie sale konferencyjne – na 60 osób oraz mniejszą, do 20 osób.

Hotel Masovia dzięki swojej bliskości do portu i położeniu przy Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich to idealne rozwiązanie dla firm, które chciałyby skorzystać z bogatej oferty rejsów firmowych i szkoleń żeglarskich.

Ilość pokoi: 29
Ilość miejsc:
Sale konferencyjne: 2

Strona pensjonatu: http://www.hotelmasovia.pl/