Hotel Europa ** Giżycko

Hotel Europa **

Hotel Europa to 2-gwiazdkowy obiekt położy w malowniczej zatoce Tracz nad jeziorem Kisajno, czyli nad szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich. Komfortowy i klasyczny, to jeden ze starszych i kultowych hoteli w mieście. Bezpośredni dostęp do jeziora z Hotelu i port daje możliwość organizacji regat firmowych, rejsów firmowych, czy też szkoleń żeglarskich.

Klimat Hotelu Europa to przede wszystkim gościnność jego właścicieli, dobra kuchnia i dostęp do jeziora. Olbrzymi zielony teren przed hotelem to doskonałe miejsce wypoczynku i relaksu. Port i plaża w hotelu to zaś możliwość korzystania z czystej wody i różnego rodzaju atrakcji wodnych – np. rejsy statkiem lub motorówki.

W hotelu znajdują dwie restauracje serwujące dania kuchni polskiej, jak i tradycyjną kuchnię europejską. Sala restauracyjna może zmieścić do 100 osób, zaś sala kominkowa z widokiem na jezioro przeznaczona jest dla grup do 40 osób.

Hotel posiada także dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne oraz salkę szkoleniową, na mniejsze spotkania. Dzięki temu organizacja konferencji na Mazurach będzie prosta, łatwa i spełniająca oczekiwania nawet najbardziej wymagających grup.

Ilość pokoi: 61
Ilość miejsc noclegowych: 125
Sale konferencyjne: 2
Atrakcje na terenie hotelu: plaża, port

Strona hotelu: http://www.hoteleuropa-gizycko.pl/