Rejsy firmowe

Rejsy firmowe

Rejsy firmowe – wyjątkowa przygoda pod żaglami

Rejs integracyjny dla zespołu, rejs jako nagroda dla najlepszych pracowników, rejs dla kluczowych klientów, czy może rejs w którym odpoczniecie? Niezależnie od celu, nasze rejsy firmowe to wyjątkowa i nietuzinkowa propozycja dla firm, które chciałyby zorganizować wyjazd i który na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Samo żeglarstwo to sport, w którym liczy się przede wszystkim współpraca i współdziałanie załogi, bez której jacht nie dopłynie do celu. To zaś sprzyja bardzo głębokiej integracji  opartej na autentycznych emocjach, ponieważ na jachcie nie ma miejsca na udawanie. Na małej, lecz komfortowej przestrzeni naszych jachtów każdy w załodze jest równy – no może po za sternikiem, który odpowiedzialny jest za bezpieczeństwo załogi. Ta właśnie równość wzmacnia i buduje solidne relacje w grupie, testuje pracę zespołową oraz jest fantastycznym narzędziem team-buildingowym.

Rejsy firmowe to cała gama różnych scenariuszy – od spokojnych rejsów wypoczynkowych po pełne adrenaliny regaty. Każda oferta rejsu dopasowywana jest do potrzeb, wymagań oraz zadań stawianych przez naszych klientów. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

rejsy firmowe na kilka jachtów

Warianty rejsów firmowych:
  1. Rejsy rekreacyjne – czyli klasyczne rejsy, których głównym celem jest wypoczynek i relaks. Korzystając z uroków świeżego mazurskiego powietrza oraz przepięknych krajobrazów stworzymy idealny klimat dla odpoczynku. W trakcie takich rejsów nastawiamy się na spokojne żeglowanie, dobrą kuchnie oraz znakomite imprezy integracyjne.
  2. Rejsy incentive – rejsy dla wyróżniającego się pracownika, istotnego klienta, czy jako nagroda w konkursie. Nasze doświadczenie w tym sporcie spowoduje, że zorganizujemy wyjątkowy rejs, który będzie zapamiętany. Pokażemy najciekawsze miejsca, spróbujemy kuchni w najlepszych restauracjach na szlaku.
  3. Rejsy team-buildingowe – czyli takie, które na celu mają wzmocnić ducha wzajemnej współpracy, międzyludzkich kontaktów, czy też stworzyć i związać na nowo zespół. Żeglarstwo jako sport zespołowy, wymaga wspólnej pracy, co wpływa bardzo mocno na integrację i budowanie więzi.
  4. Rejsy szkoleniowe – połączenie rejsu żeglarskiego z szkoleniem miękkim (coaching, interpersonalne) lub szkoleniem merytorycznym (negocjacje, księgowość). Otaczająca natura oraz bliskość przyrody zwielokrotnią efektywność takich szkoleń. Nie zapominając także o intensywnej integracji.

Każda noc w innym porcie, w trakcie dnia impreza na wodzie. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z noclegów na jachcie! Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy w trakcie rejsu podpłynąć praktycznie w każde miejsce znajdujące się na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Noc możemy spędzić w nowoczesnej marinie albo „na dziko”, gdzie jedynym naszym sąsiadem będzie dzika przyroda – wybór należy do Państwa. Ta formuła pozwala pokazać uczestnikom kawałek Mazur, wprowadzić w tajniki żeglarskiej wiedzy i zarazić pasją, jaką jest żeglarstwo!

Jeśli natomiast chcieliby Państwo skorzystać z noclegu na lądzie, to zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty noclegowej naszych partnerów. Współpracujemy z wieloma hotelami, pensjonatami oraz ośrodkami wypoczynkowymi na szlaku WJM i nie tylko! Każdy proponowany przez nas ośrodek jest sprawdzonym przez nas osobiście obiektem, który możemy śmiało i szczerze polecić.