Hotel St Bruno **** Giżycko

Hotel St Bruno ****

Hotel St Bruno to 4-gwiazdkowy hotel, jedyny obiekt tej klasy w okolicy. Zlokalizowany jest nad kanałem Łuczańskim w Giżycku, który łączy jeziora Niegocin i Kisajno. Powstał on w 2010 roku w wyniku renowacji, rozbudowy i odbudowy zniszczonego zamku krzyżackiego, którego historia się XIII wieku. Nad kanałem, tuż obok hotelu, znajduje się uruchamiany ręcznie most obrotowy z XIX wieku, który jest unikatowym zabytkiem w skali Europy i jedną z głównych atrakcji Giżycka. Stylowa aranżacja oraz indywidualne projekty każdego z pokoi to olbrzymi atut hotelu.

W hotelu znajduje się restauracja La Bibliotheque, w której mogą Państwo zachwycić się kunsztem kucharzy. Produkty lokalne, sezonowe, w większości pochodzące z ekologicznych gospodarstw to podstawa tutejszej kuchni. Specjalizująca się w modern polish cusine restauracja zadowoli nawet najbardziej wybrednych gości.
Hotel St Bruno dysponuje czterema salami konferencyjnymi, które są w pełni klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Sale o powierzchniach od 40 m2 do 235 m2 mogą pomieścić do 300 gości. Dzięki temu jesteśmy w stanie we współpracy z hotelem zorganizować dla Państwa spotkania, kongresy i konferencje na Mazurach.

Unikalne centrum SPA & Wellness na terenie hotelu inspirowane jest naturą mazurskich jezior, łąk, pól i lasów. Odpowiednie warunki do zadbania o Państwa zdrowie, wygląd ciała oraz relaks są gwarantowane. A to wszystko dzięki odpowiednio wyposażonym i luksusowym gabinetom oraz profesjonalnej obsłudze. Do dyspozycji gości hotel oddaje także basen, sauny, zatoki jacuzzi i brodzik dla dzieci.

 

W podziemiach, w dawnych lochach, znajduje się Night Club z kręgielnią oraz Whisky Bar i palarnia cygar. Niepowtarzalny klimat daje możliwość zorganizowania wieczornych imprez – z DJ lub muzyką na żywo. Doskonale wyposażony bar sprawi zaś, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Ilość pokoi: 69
Ilość miejsc: 165
Sale konferencyjne: 4
Atrakcje na terenie hotelu: plaża, port, spa, basen, kręgielnia

Strona hotelu: http://www.hotelstbruno.pl/