Hotel Tajty *** Wilkasy

Tajty hotel

Hotel Tajty *** położony jest w Wilkasach nad samym brzegiem jeziora Tajty na uboczu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Obiekt znajduje się zaledwie 5 kilometrów od centrum Giżycka. Ponieważ powstał na skraju lasu, na uboczu od głównej drogi ma on kameralny charakter. Dzięki temu goście mogą cieszyć się tu mazurską naturą w bliskości miasta.

Dla odwiedzających przygotowano wiele udogodnień wśród, których są m.in. dwie restauracje – hotelowa działająca przez cały rok z wyjątkowym drewnianym tarasem i widokiem na jezioro, oraz sezonowa przeszklona tawerna. Hotel posiada własną plażę nad jeziorem oraz mały basen. Na odwiedzających czeka również ruska bania, sauna z możliwością schłodzenia się w jeziorze oraz bogata oferta hotelowego SPA.

W obiekcie znajdują się cztery sale konferencyjne umożliwiające zorganizowanie spotkania dla grup od kilku do kilkuset osób (jednocześnie nawet 150). Dodatkowo w Hotelu Tajty znajduje się kameralna sala klubowa, idealna do zorganizowania spotkań w mniej formalnej atmosferze, a zewnętrzna tawerna pozwala na przygotowanie imprezy zamkniętej.

Ilość pokoi: 44
Ilość miejsc: 100
Sale konferencyjne: 4
Atrakcje na terenie hotelu: SPA, plaża, basen, sauna, ruska bania, park linowy, piłkarzyki, port

Strona hotelu: https://hoteltajty.pl/