SPA & Wellness na Mazurach

SPA (łac. sanus per aquam - zdrowie dzięki wodzie) to wspólna nazwa dla leczenia wodą (hydroterapia, wodolecznictwo, akwaterapia), miejsc, gdzie takie leczenie się odbywa i miejscowość, przeważnie ze źródłami wód leczniczych.

Wellness to filozofia życia, która części ludzkości przeświecała od zawsze. Jednak dopiero w 1959 roku pewien amerykański lekarz, Dr. Halbert Dunn nazwał ją w ten sposób po raz pierwszy. Określił on jej mianem styl życia, który za cel ma doprowadzić do harmoni pomiędzy ciałem i umysłem oraz zazpewnić dobre samopoczucie.W naszej ofercie znajdują się również wyjazdy o charakterze typowo rekreacyjnym. Organizujemy wyjazdy w konwencji SPA & Wellness, podczas których zapewnimy Państwu całkowity odpoczynek oraz oderwanie się od codziennych problemów.

Państwa pobytowi towarzyszyć będą liczne kąpiele, zabiegi relaksujące oraz wspaniałe zapachy. Taki pobyt jeszcze w szczególności przydatny w okresie przełomu roku. Nasze organizmy otrzymują wtedy bardzo mało światła. Powoduje to zmęczenie oraz brak motywacji. Tego typu wyjazdy są doskonałym odprężeniem, a dodatkowo podnoszą morale naszej firmy.

A żeby nie odprężać się aż tak do końca... wieczorami zaoferujemy liczne imprezy, ogniska albo nocne kuligi. SPA to naturalnie nie tylko zima, wszystkie obiekty, które z nami współpracują są otwarte cały rok.