Imprezy zimowe na Mazurach

Imprezy zimowe na Mazurach cieszą się coraz większą popularnością wśród firm. Dzieje się to zapewne za sprawą bardzo małej liczby turystów indywidualnych odwiedzających nasz region zimą. Zapewnia to dyskrecję oraz spokój podczas organizacji imprezy firmowej.

Ale czy to znaczy, że w tym czasie nie można robić niczego ciekawego na Mazurach? Właśnie, że nie!

Oferujemy:

  • Ekstremalne kuligi w samochodach terenowych - niesamowite doznania podczas pokonywania śnieżnych przeszkód naszymi terenowymi maszynami. Stare, nudne kuligi odeszły w zapomnienie. U nas króluje dynamika i wysokie tempo!

  • Wypoczynek w kompleksach SPA - jest formą wypoczynku docenianą nie tylko przez Panie. W okresie przełomu roku nasze organizmy otrzymują bardzo mało światła. Powoduje to stałe przemęczenie oraz brak motywacji. Na szczęście nasza firma potrafi temu zaradzić :). Wypocznij w kompleksach SPA & Wellness i poczuj się jak nowo narodzony!

  • Psie zaprzęgi - Mazury stały się stolicą Polski psów zaprzęgowych. Wszystkie żyjące tu Husky i Malamuty nie mogą się doczekać jak największego śniegu i mrozu! Zobacz jak wygląda życie na biegunie północnym, a może nawet przeżyj w ten sposób cały dzień!

  • Bojery - Są to urządzenia rozpędzające się do grubo ponad 100 km/h na zamarzniętej tafli naszych jezior. Bojery posiadają przy tym bardzo dobrą sterowność. Ślizgi lodowe gwarantują ekstremalne doznania i niezapomniane chwile na lodzie.

  • Sruvival zimowy - Naucz się jak przetrwać w najsroższych warunkach pogodowych. Dowiesz się jak zdobyć pożywienie, zbudować szałas i zapewnić sobie wygodny i komfortowy nocleg. Przygoda nie tylko dla twardzieli, każdy może przeżyć w ciężkich warunkach!

  • Gry fabularne - Wyobraź grę w której będziesz miał za zadanie zbudować bazę ze śniegu. Dodatkowo będziesz musiał jej bronić w bitwie na śnieżki. A co najlepsze, odnajdziesz pożywienie zamarznięte pod lodem, które będziesz musiał później przygotować! Typowa realizacja marzeń z dzieciństwa każdej dziewczyny i chłopaka!

  • Quady - przeprawy urządzeniami All Terrain Vehicle (ATV) zimą to dopiero jazda! Pełno śniegu, nie widać drogi, a jednak stale się przemieszczamy. Doskonały element gier scenariuszowych!