Imprezy militarne dla firm

Imprezy militarne dla firmImprezy militarne to nie tylko nudna gra w paintball. To całodziennie, a czasem wielodniowe zadania do zrealizowania. Zapewniamy masę ekstremalnych doznań, w zależności od potrzeb klientów.

Organizujemy imprezy od "zabawy w żołnierzy" po ekstremalne wyprawy survivalowe. Posiadamy największą ilość wyposażenia wojskowego na Mazurach, zapewniamy setki atrakcji oraz wiele scenariuszy imprez.

Głównym celem imprezie jest zapewnienie niezaponianych przeżyć. Należy podkreślić, że nasze imprezy są tylko iluzorycznie niebezpieczne. Nad każdym zadaniem czuwa doświadczony instruktor. Nie mniej jednak te złudzenie niebezpieczeństwa.. jest cholernie autentyczne ;)

 


Mundury wojskowe

Uczestnicząc w imprezach militarnych organizowanych przez naszą firmę masz możliwość otrzymania munduru lub kamuflażu pasującego do aktualnej sytuacji pogodowej.

Ten fakt, nasi klienci, często wykorzystują jako element zaskoczenia, nie informując gości o programie. W mundury bowiem można się przebrać prosto z garniturów, naturalnie możne je również zabłocić czy pobrudzić. Dodatkowym plusem jest fakt, że w jednym momencie wszyscy uczestnicy imprezy stają się takimi samymi "żołnierzami". Zarówno prezes jak i pracownik magazynu wygląda tak samo. Wtedy liczy się tylko spryt na polu walki!

Mundury wojskowe

Oferujemy umundurowanie większości znaczących armii na świecie, preferując jednak mundury brytyjskie, niemieckie i holenderskie. Ponieważ są najbardziej przystosowane do naszych warunków klimatycznych. Odzież, którą dysponujemy to zawsze autentyczny wojskowy produkt, co znaczy, że produkt najwyższej jakości, nie powodujący żadnych uczuleń ani podrażnień.

Prócz mundurów możemy zapewnić takie dodatki jak kamizelki taktyczne z pełnym wyposażeniem (latarka, saperka, kompas, manierka, apteczka, tabletki do uzdatniania wody, indywidualny pakiet żywnościowy oraz wiele innych gadżetów). Zapewniamy również hełmy (metalowe lub kevlarowe), rękawiczki czy czapki.

Jedynym problemem jest obuwie. Niestety nie praktykujemy wypożyczania obuwia używanego, a ciężko zapewnić nowe buty dla wszystkich uczestników w dniu imprezy. Mamy jednak i na to sposób. Przyjedziemy do Państwa firmy na kilka tygodni przed eventem i dobierzemy buty na każdego z pracowników, które następnie będą czekać na miejscu.

 

 


Zdobycie budynku

Wieża i radiostacjaDzięki doskonałej komunikacji wrogich oddziałów przeciwnik stwarza nam ciągle problemy. Jednym z najważniejszych zadań operacyjnych podczas działań wojennych jest przechwycenie lub zniszczenie wrogiej radiostacji. Radiostacją znajduje się jednak w dobrze strzeżonej wieży dowodzenia. Co gorsza nie będziemy posiadać żadnej wiedzy na temat liczebności i wyposażenia wartowników.

Aby zrealizować cel będziemy musieli przygotować patrol rozpoznawczy, obstawić posterunki i podzielić zadania. Nie możemy zostać zauważeni, cała armia wroga zostanie wtedy postawiona na baczność! Jedynym wyjściem jest błyskawiczna dywersja oraz unieszkodliwienie radiostacji oraz techników. Przyznane zostaną dodatkowe punkty za nadanie fałszywej informacji przed zniszczeniem nadajnika, wtedy oddział otrzyma odznakę Mistrza Dywersji.
Konwój na terytorium wroga

KonwójZadanie te polegać będzie na bezpiecznym przetransportowaniu naszego oddziału przez terytorium wroga. Do tego celu wykorzystamy samochody terenowe, które zabiorą wszystkich uczestników do środka. Wydawać się będzie mogło, że trasa jest krótka i prosta. Jednak w pewnym momencie wszystko się skomplikuje.

Detonacje granatów hukowych oraz rac dymnych wprawią wszystkich w osłupienie. Po chwili wrogie wojska przejdą do ataku na nasz oddział. Zastosowany zostanie schemat ataku, wykorzystywany przez terrorystów w Iraku. Wszyscy na własnej skórze będą mogli poczuć jak to jest dostać się pod obstrzał wroga. Jedynym wyjściem będzie błyskawiczna ucieczka i zjazd z trasy w nieznany teren. Tam też czekać na nas będzie przeprawa samochodami terenowymi, wyciąganie samochodów na linach, brodzenie w śniegu lub błocie oraz kilka drobnych zadań. Jednak czasu nie będzie wiele... wróg depcze nam stale po piętach. Najlepszy oddział otrzyma odznaczenie Złotej Zbroi.

 

 

 

Orieenteering

OrieenteeringDo tego zadania każdy oddział otrzyma kompasy oraz mapy terenowe. Będziemy musieli pokonać wiele przeszkód terenowych oraz rozwiązać wiele zagadek po drodze. Często zamiast siły liczyć będzie się spryt, a zamiast inteligencji... instynkt.

Podczas marszu na orientację uczestnicy otrzymywać będą motywujące prezenty, ukryte w kolejnych punktach kontrolnych. Mogą to małe buteleczki napełnione krzepiącymi napojami aby poprawić morale oddziału. Wiele zadań będzie miało alternatywne rozwiązania, co pozwoli na jeszcze szybsze dojście do celu. Drużyna, która odnajdzie bazę najszybciej otrzyma odznakę Kolumba.

 

 

 

SurvivalJest to zadanie w głównej mierze szkolenie. Przekształcimy się w młodych rekrutów. Nasz oddział nauczy się podstaw z zakresu survivalu w ciężkim terenie. Zajęcia poprowadzi oficer jednego z oddziałów rozpoznania Wojska Polskiego. Nauczymy się jak przygotować sobie kwaterę w środku zimy, jak zdobyć pożywienie, a przede wszystkim jak nie stać się pożywieniem dla innych.

Kolejnym etapem będzie szkolenie z zakresu pierwszej pomocy medycznej. Nauczymy się jak prowizorycznie zatamować rozległy krwotok, wezwać pomoc czy nawet wykorzystać własny mocz w celach dezynfekcji, jeżeli nie mamy apteczki.

Ćwiczenie te są przydatne również w normalnych życiu, po opuszczeniu koszar. Warto regularnie przypominać sobie o podstawach udzielania pierwszej pomocy. Bo czy pamiętasz jaki stosunek wdechów do ucisków przypada podczas resuscytacji krążeniowo oddechowej? Albo jak i kiedy zakłada się opaskę uciskową?

Dodatkowo prawdziwy żołnierze pokażą nam jak planować trasę wędrówki na mapie, jak zaskoczyć wroga czy przygotować pasztet z dżdżownic. Z kilku tych zadań przygotujemy zaliczenie. M.in. z umiejętności bandażowania rany na czas. Oddział najlepszy w tym zadaniu otrzyma odznakę Medyka.

 


mreWykorzystanie wojskowych racji żywnościowych podczas imprez militarnych jest doskonałym rozwiązaniem. Dysponujemy racjami armii polskiej, amerykańskiej i niemieckiej. Wszystkie z nich pozwalają na przygotowanie pełnowartościowego, ciepłego posiłku, na polu walki.

Nie dość, że jest to wielka atrakcja dla uczestników, to na dodatek umożliwia zjedzenie smacznego posiłku, bez konieczności odwiedzania restauracji czy hotelu. Jako pierwsza firma organizująca imprezy integracyjne wprowadziliśmy taką atrakcję do swojej oferty. Okazała się strzałem w dziesiątkę!

Dzięki swej specjalnej konstrukcji, racje żywnościowe mogą wytrzymać upadek z wysokości 50 metrów, a dzięki 100% szczelności można je zakopywać w błocie, topić w jeziorach i bagnach. Co też często robimy :). Bowiem prawdziwy żołnierz musi zapracować na swój obiad!

Zobacz co zawierają amerykańskie racje żywnościowe MREOgniskoPo ciężkim dniu na polu walki każdy żołnierz pragnie się porządnie rozerwać (prócz saperów ;) ). Czyli to co niedźwiadki lubią najbardziej: impreza wieczorna!

Jesteśmy specjalistami w rozbijaniu profesjonalnych obozowisk w środku lasu czy też w zupełnie niedostępnych zakamarkach Mazur. Zapewniamy swojską kuchnie, tatowy alkohol oraz regionalne dodatki. A wszystko to przy wielkim ognisku, gdzie będzie można powspominać pracowity dzień. Z pewnością zaserwujemy wiejskie prosię z ogniska, kiszone ogórki i kapustę, smalec ze skwarkami i przepyszne tradycyjne pieczywo.

Pieczone prosięDodatkowo przygrywać nam może prawdziwa wojskowa orkiestra - zespół Military Band. Oferując nie tylko szlagiery wojskowe :). Na życzenie gości zapewnimy także inne atrakcje na ten specjalny wieczór, od sztucznych ogni po pokazy sztuk walk.