Imprezy żeglarskie Mazury

Specjalizujemy się organizacji profesjonalnych eventów o charakterze żeglarskim. Zapewniamy kompleksowo sprzęt, sterników, zakwaterowanie oraz wyżywienie uczestników.

Imprezy żeglarskie dzielimy na kilka kategorii:

  • Regaty firmowe - w szczególności popularne w firmach, w których duża część pracowników miała już doświadczenie z żeglarstwem. Proponujemy różne klasy jachtów, w zależności od rozmiarów oraz liczny załogi. Dodatkowo zapewniamy obsługę motorówki ratunkowej oraz statek komisji regatowej. W przerwach proponujemy koncerty muzyki szantowej, z obiadem grillowym, a na zakończenie rozdanie specjalnych nagród i wyróżnień. Naturalnie wraz z zabawą do białego rana przy ognisku.

    Imprezy żeglarskie
  • Rejsy rekreacyjne dla firm - dotyczą wszystkich tych, który chcą sprawdzić jak wygląda prawdziwe żeglarstwo na Mazurach. Podczas takich rejsów odwiedzimy najpiękniejsze porty i zakątki Mazur, spróbujemy regionalnych potraw, a wieczorami pokrzyczymy razem przy ognisku :). Dodatkową atrakcją będzie nocleg na jachtach oraz zwiedzanie lokalnych atrakcji turystycznych.

  • Rejsy Incentive - masz wyróżniającego się pracownika i nie wiesz jak podziękować mu za jego pracę? Nie można lepiej trafić. Oferujemy rejsy o najwyższym standardzie na Mazurach. Zapewnimy największe i najlepsze jachty, profesjonalnych sterników oraz rewelacyjne wyżywienie. Ten rodzaj naszych rejsów często wykorzystywany jest jako nagroda w konkursach.

  • Szkolenia indywidualne - nasza firma jest członkiem Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Żeglarstwa. Prowadzimy dzięki temu szkolenia żeglarskie na stopnie Polskiego Związku Żeglarstwa. Organizujemy zarówno rejsy szkoleniowe dla jednej osoby, jak i dla całych firm.

 

 

Delphia 29Delphia 29 - jedna z najbardziej luksusowych konstrukcji na Mazurach. Posiada wszelkie możliwe udogodnienia, a standard wykończenia zadowoli nawet najbardziej wybrednego żeglarza. Ze względu na rozmiary i wyposażenie nie jest dobrym wyborem na regaty. To raczej Rolce Royce współczesnego jachtingu. Zabiera na pokład max. 6 osób.

 

 

Fortuna 27Fortuna 27 - duży, sprytny i komfortowy jacht. Prostota konstrukcji powoduje, że miejsce na tym jachcie zostało wykorzystana w sposób maksymalny. Dzięki temu jest w stanie zabrać na pokład nawet do 8 osób, jednak komfort żeglugi otrzymamy przy 6 osobach na pokładzie. Dzięki rewelacyjnej konstrukcji jest to jacht nadający się zarówno na regaty jak i rejsy rekreacyjne. Posiadamy flotę własnych jachtów Fortuna 27!

 

OmegaOmega - nowoczesna wersja znanego chyba wszystkim jachtu. Od klasycznej Omegi różni się nowatorką laminatową konstrukcją, trwalszymi elementami i lepszymi właściwościami nautycznymi. Konstrukcja ta przygotowana została specjalnie z myślą o regatach dla firm! Oferuje komfort żeglugi przy załodze 2-3 osobowej.