Cennik

Imprezy firmowe - Cennik


Wyprawy quadowe dzieli się na dwa warianty, w zależności od użytkowania sprzętu. W wariancie ekstremalnym sprzęt wykorzystywany jest do błotnych przepraw, emocjonujących sprintów i ogólnie pojętego "katowania".

Wycieczka na quadach do 8-godzinny program, zawierający w sobie elementy przejazdu przez trudny teren ale i podziwianie uroków Mazur, wraz z przerwą na obiad w terenie.

 

Quady Yamaha 1 godzina Dzień (8h)
- ekstremalnie 150 zł 800 zł
- wycieczki -- 500 zł

 

Wyprawy samochodami terenowymi to prócz ekstremalnych przeżyć również możliwość zorganizowania wycieczki, niezależnie od pogody i warunków atmosferycznych. W programie zawierać się może przejazd przez najbardziej interesujące zakątki Mazur.

Nowością jest wprowadzenie usługi co-drive, czyli jazdy samochodem terenowym pod okiem instruktora. Umożliwia ona zdobycie wiedzy i podstawowych umiejętności do prowadzenia pojazdów z napędem na obie osie. W szczególności polecane osobom zainteresowanym zakupem swojego samochodu.Samochody terenowe 1 godzina
Dzień (8h)
- ekstremalnie 250 zł 1 200 zł
- wycieczki 150 zł 800 zł
- co-drive 250 zł 1 200 zł
Rejsy żeglarskie organizowane przez naszą firmę to zestawy kompleksowo zaplanowanych usług. Mogą to być rejsy rekreacyjne, regaty firmowe lub rejsy połączone ze szkoleniami personalnymi.

Jako Szkoła Żeglarstwa Polskiego Związku Żeglarstwa oraz Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego mamy możliwość organizacji kursów żeglarskich i motorowodnych. Przygotowujemy na zamówienie programy kursów i szkoleń indywidualnych.Rejsy żeglarskie
- wynajęcie sternika 250 zł
- wynajęcie jachtu od 150 zł
- szkolenie żeglarskie od 250 zł / doba
- szkolenie motorowodne 600 zł
Posiadamy również sprzęt niezbędny do organizacji wielu interesujących atrakcji dodatkowych, m.in.:


pierwsze
200 kulek
dodatkowe
100 kulek
Paintball 60 zł 20 zł

 

pierwsze
stanowisko
kolejne
stanowisko
Zajęcia linowe 2000 zł 1500 zł

 

wynajęcie
strzelnicy
inne
usługi
Strzelanie z broni 500 zł wycena
indywidualanaWięcej zdjęć na stronie: galeria.gertis.pl