Nasza ekipa

Najlepsza ekipa na Mazurach!

Jesteśmy ekipą młodych, bardzo doświadczonych ludzi. Od wielu lat zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych na Mazurach. Przez ten czas udało się nam stworzyć wiele oryginalnych i innowacyjnych produktów. No i przy okazji.. dobrze się wyszaleć :)

Organizujemy imprezy integracyjne w 100% kompleksowo. Oznacza to, że zajmujemy się wszystkim począwszy od stworzenia pełnego scenariusza imprezy, aż po zapewnienie noclegu i usług gastronomicznych.

Scenariusz na którym oparte są nasze imprezy zapewnia nieprzerwane atrakcje uczestników. Po prostu nie pozwalamy na chwilę nudy. Ciągle dużo się dzieje, a wszystkie atrakcje płynnie przechodzą w kolejne. Doświadczenie kazało nam zmodyfikować wiele "oklepanych" atrakcji. Np. grę w paintball wykorzystujemy jako element większego zadania (zdobycie budynku), gdzie uczestnicy atakują wspólnego wroga. Nie dopuszczamy więc do zatargów między pracownikami czy szefostwem. Integrujemy uczestników, a nie ich dzielimy.

Poza tym... dużo by pisać :). Już wiele firm nam zaufało i wraca do nas co roku. Ty też możesz być jednym z nich. Wyślij zapytanie ofertowe, a przegotujemy propozycję specjalnie dla Ciebie!

Nasi klienci: Alfa-Elektro, Alfatel, Bel Polska, Bondex, Carrefour, Citigroup, Cyfrowy Polsat, Danone, Ergis, Europ Assistance, Fasterrbetter Events, Koenigstahl, Kompas, Juka-91, LOT Cargo & Bureau, Mac Edukacja, Masterfoods Polska, MedTronic, Netia, Orlen, Philips, Polkomtel, Procter and Gamble, Sickens, Skanska, Stora Enso Poland, Tikkurila Polska, Warta, Zibi ... oraz wiele innych

Aaa! I jeszcze jedna ważna sprawa! Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC organizatgora turystyki, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych (strona działa tylko pod IE) oraz stertę innych zgód i uprawnień. W świetle prawa impreza integracyjna jest imprezą turystyczną!
Alien Marek "Alien" Makowski

Dyrektor BTA "Gertis", Instruktor Żeglarstwa PZŻ, pochodzi z Giżycka. Pasjonat sportów wodnych, samochodów terenowych i historii regionu.

Pełni funkcję "niewidzialnej ręki" zapewniającej odpowiednią kadrę, sprzęt, wyżywienie i setki innych rzeczy :)

 


Karola

Szefowa spraw formalnych i dokumentacyjnych. Nasze Słoneczko, pełniące funkcje "pierwszego kontaktu", bez której moglibyśmy zająć się wyłącznie zmywaniem naczyń w Dublinie.

 

Stonek
Stonek

Instruktor Żeglarstwa PZŻ, szef kadry sterników. Użytkownik wszystkich możliwych urządzeń wodno-lotno-mechanicznych. Lubi podróże, dobre jedzenie i ostre imprezy.

 

Hubet
Hubert

Pasjonat bezdroży i samochodów terenowych, organizator rajdów 4x4. Najbardziej zakręcony człowiek w tym regionie Polski. Dowodzi wydarzeniami off-roadowymi.

 


Kamil

Kamil zajmuje się paintballem, quadami oraz wspinaczką. Jest również instruktorem strzelectwa i maniakiem sportów ekstremalnych.

 


 

Adaśko
Adaśko

Najlepszy mechanik na Mazurach! Bez niego nie moglibyśmy psuć żadnego sprzętu :). Jest niezastąpionym specem i bardzo dobrym kierowcą! Regularnie ratuje nam zalane błotem tyłki.

 

Bodzio
Bodzio

Żeglarz od dziecka, mieszkaniec Giżycka. Król wieczornych imprez i potraw meksykańskich. Gdy wskakuje do wody, uciekają wszystkie ryby, bowiem czują zbyt dużą konkurencję :).

 

Borys
Borys

Nasz najpiękniejszy ze wszystkich pięknych sterników. Człowiek narcyz bez najmniejszej wady. Zawodnik regatowy z sukcesami. Miłośnik dyskotek i białych bluzeczek ;).

 

Borzej
Borzej

Kolejny giżycczanin w naszej ekipie. Zawodowy sternik z dużym doświadczeniem. Ma ciągoty do pięknych błyszczących jachtów i wieczornych imprez.

 

Drozda
Drozda

Dr. Ozda zdobywał pierwsze doświadczenia żeglarskie na harcerskich obozach w Przerwanach w 6 klasie podstawówki. Od tego czasu jest ciągle na wodzie, wyznając zasadę easy-sailing. Dobry kompan, towarzysz imprez, czasem przegina ;).

 

Jacek
Jacek

Przyjechał podobno z Krakowa, chociaż nie widać. Zachowuje się prawie jak mieszkaniec Mazur ;). Zna jeziora, bardzo dobrze żegluje i potrafi smacznie gotować. W szczególności uległy do kobiet z pieprzykiem.

 

Jurand
Jurand

Pochodzi z Węgorzewa, mieszka w stolicy. Reprezentuje "starą szkołę" żeglarską łącząc ją nowoczesnym podejściem. Doskonały instruktor i bardzo ciekawy człowiek.

 


Kaksiu

Do budowy Kaksa użyto kilku zwykłych ludzi. Silny, sprytny i zaradny :). Właściciel niezatrzymywalnego UAZa, pasjonat przyrody i Mazur. Rąbie drewno nie używając siekiery!

 

Kubek
Kubek

Kubek jest marynarzem i studentem Akademii Morskiej w Gdyni. Stuknięty na punkcie wszelkich desek: windsurfing, snowboard, kitesurfing, snowkiting, iceflying etc.. Pochodzi z Giżycka, je dużo chipsów i słucha surfowej muzyki ;).

 

Łata
Łata

Paweł jest Prezesem Akademickiego Klubu Żeglarskiego "Szkwał" w Olsztynie. Poza tym, że jest prezesem... jest fajnym gościem i doskonale zna się na żeglarstwie.

 

Łysy
Łysy

Właściciel wspaniałego, klasycznego UAZa. Specjalista od rozbijania obozowisk w środku lasu. Off-roadowiec z krwi i kości. Bez uprzedzeń i dylematów moralnych! ;)

 


Michalak

Adept sztuki pożarniczej. Wcześniej zawodnik regatowy giżyckiej bazy. Kosztem bardzo dobrych efektów szkoleniowych uznany jest za największej "psuja" w całej kadrze. Na szczęście kursantów nie niszczy :).

 


Mierzej

Jest naszym człowiekiem od zadań specjalnych. Ze względu na umiejętność obsługi gitary w każdych warunkach oraz znajomość Krav Magi. Posiadacz najpiękniejszego wokalu na Mazurach, rozpoznawalnego w każdym porcie :).

 


Misiek (2)

On po prostu uwielbia żeglować i dobrze się bawić. Najbardziej wytrzymały ze wszystkich pasażerów samochodów terenowych. Nie posiada zdjęcia bez głupiej miny :D.

 

Misiek
Piotr "Misiek" Jasionowski

Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego na naszych obozach. Pochodzi z Węgorzewa. Potrafi połączyć ogromne doświadczenie z jasnym i skutecznym nauczaniem. Człowiek z niesamowitą charyzmą i poczuciem humoru. Po prostu... Misiek!

 


Rondel

Projektant oświetlenia teatralnego, maniak żeglarstwa i fotografii. Jest twardą kobietą z krwi i kości. Lubi konkrety i spacery na wysokości. Lepiej z nią nie zadzierać ;).

 

... oraz wiele innych osób, które z nami działają